Відбулось чергове засідання виконкому
21 січня відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської селищної ради (ТГ), його провів голова виконавчого комітету В.Л. Купченко. Участь у засіданні взяли секретар виконкому Г.В. Козаченко, члени виконкому, старости сіл Миколаївської селищної ради (ТГ).
У ході засідання розглянуті питання та прийняті рішення: про надання статусу дитини-сироти; про встановлення опіки над дитиною-сиротою; щодо надання дозволу на видалення аварійних дерев; присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню.
Розглянуті звернення жителів громади та прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Окремо голова виконавчого комітету В.Л. Купченко акцентував увагу членів виконкому щодо доопрацювання критеріїв визначення розміру матеріальної допомоги жителям Миколаївської громади в залежності від важкості захворювання. Також рішенням виконкому було затверджено структуру та кількість штатних одиниць Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради Березівського району Одеської області.