З нагоди відзначення 103-ї річниці Дня Соборності України

Дата: 21.01.2022 19:28

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулося урочисте проголошення Акта злуки Західно - Української Народної республіки з Українською Народною Республікою, про яку мріяли покоління українських патріотів та було проголошено довгоочікуваний Універсал.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Напередодні цієї знаменної дати в Миколаївці на подвір`ї Миколаївського ліцею відбулися заходи присвячені відзначенню 103-ї річниці Дня Соборності України. Участь у них взяли голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко, секретар селищної ради Г.В. Козаченко, старости сіл селищної ради, керівники структурних підрозділів селищної ради, представники трудових колективів установ та організацій.

Ведуча заходу Ірина Мартинюк коротко переповіла історію тих доленосних історичних подій утворення єдиної незалежної Української Народної Республіки.

Вокальний колектив «Любисток» виконав пісню «Українці».

На знак шани, подяки та пам’яті про Великого Сина українського народу, всіх борців за Незалежність та Соборність України у різні часи її історії учасники заходу поклали квіти до погруддя Великого Кобзаря.