ПРЕЗИДЕНТ УЗЯВ УЧАСТЬ У ВШАНУВАННІ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ, ЗАГИБЛИХ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ

Дата: 20.01.2022 16:45

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у вшануванні пам’яті українських військових, які загинули в цей день за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

Біля Пам’ятного дзвона, розташованого на території Міністерства оборони, було оголошено прізвища 54 військовослужбовців, полеглих цього дня у різні роки війни. Серед них – 51 воїн, що героїчно загинув 20 січня 2015 року, захищаючи Донецький аеропорт.

Після кожного озвученого прізвища військовослужбовець роти почесної варти бив у дзвін, а салютна група робила залпи зі стрілецької зброї.

Потому Президент поклав квіти до Пам’ятного дзвона.

У церемонії вшанування також взяли участь Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністр оборони України Олексій Резніков, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

Джерело:https://oda.odessa.gov.ua/prezydent-uzyav-uchast-u-vshanuvanni-pamyati-voyiniv-zagyblyh-za-nezalezhnist-ukrayiny/