До Дня Соборності України

Дата: 20.01.2022 09:26

22 січня у день проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День Соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

Інформаційні матеріали по темі Дня Соборності, а також стосовно проголошення незалежності Української Народної Республіки 22 січня 1918 року та проголошення  Акту злуки Української Народної Республіки із Західно-Українською Народною Республікою 22 січня 1919 року.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

За матеріалами УІНП (https://uinp.gov.ua/aktualni-temy/den-sobornosti-ukrayiny1)