Вітання голови Миколаївської селищної ради В.Л. Купченка, старост сіл селищної ради з Водохрещем

Дата: 18.01.2022 20:22

Шановні земляки!

19 січня ми з усім православним світом відзначаємо велике християнське свято — Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреще. З давніх часів це свято було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Щиро вітаємо жителів Миколаївської громади зі святом! Нехай свята вода подарує енергію для щоденної, натхненної праці!

Зичимо вам та вашим родинам душевного спокою, любові, злагоди і гарного, святкового настрою!

Христос Хрещається! У річці Йордані!

З повагою, голова селищної ради Віктор Купченко, старости: Тетяна Іванченко, Віктор Янов, Олександр Атнашевський, Анатолій Фізик