Віншували, колядували та щедрували

Дата: 13.01.2022 20:13

Всі українці чекають, коли у домівку постукають і спитають: «Можна пощедрувати?». І як приємно від вітальних слів щедрувальників. І додається настрою від того візиту ще на багато-багато днів уперед. Справді, для щастя людині треба зовсім мало…Колядки та щедрівки – невід’ємна частина святкування різдвяних свят.

13 січня за ініціативи начальника сектору культури молоді та спорту селищної ради А.К. Острікової у Миколаївській селищній раді місцеві учасники художньої самодіяльності влаштували невеличкий концерт - обряд зустрічі Нового року з Меланкою та Козою. Вони виконували колядки та щедрівки, а їх аплодисментами зустріли та проводжали голова селищної ради В.Л. Купченко та працівники структурних підрозділів селищної ради.

Найтепліші побажання та привітання з прийдешнім Старим Новим роком, з Маланкою, з Василем, з Щедрим вечором, побажаннями міцного здоров’я, піднесеного настрою, постійної удачі лунали протягом цього приємного, на жаль ,короткого дійства.