ОДЕСІ ПРИСТУПИЛИ ДО ЗВЕДЕННЯ КЛЮЧОВОЇ ЕСТАКАДИ НА НОВІЙ ДОРОЗІ ДО МОРСЬКОГО ПОРТУ

Дата: 11.01.2022 18:19

В Одесі встановили перші три опори майбутньої естакади, яка стане ключовим елементом нової дороги до Одеського морського порту. Естакада матиме у довжину 546 метрів. Новий маршрут до моря будують за програмою президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Нова 6-кілометрова дорога поєднає порт із трасою М-28 Одеса – Южний. Також ця дорога стане безплатною альтернативою маршруту, яким водії вимушені користуватися станом на зараз.

“На майбутній естакаді зведено перші три опори, встановлено 36 бурових стовпів на глибину до 45 м та розпочато роботи з монтажу каркасу ригеля. На разі активно продовжується спорудження бурових стовпів на ключовому елементі дороги”, – розповіли в «Укравтодорі».

Проєктом також передбачено облаштування TIR-майданчика для 300 машин для відпочинку водіїв та відстою вантажного транспорту. Також на новій дорозі до Одеського порту збудують 2 місця для стаціонарного габаритно-вагового контролю і два майданчики зважування-в-русі (WiM).

Впродовж 2020-2021 років в Одеській області вдалося відремонтувати майже 400 км доріг.

Джерело:https://oda.odessa.gov.ua/v-odesi-prystupyly-do-zvedennya-klyuchovoyi-estakady-na-novij-dorozi-do-morskogo-portu/