Обділені долею, проте зігріті турботою
Різдво Христове-це свято радості і добра. В цей час щороку у різних куточках України відбувається чимало соціальних акцій, спрямованих на те, щоб зробити свято для соціально - незахищених верств населення, в тому числі і для одиноких людей похилого віку. Різдвяні свята - це чудова нагода для того, щоб зробити подарунок для людей обділених долею - навіть тим, кого ти не знаєш особисто. Свого часу англійський письменник Чарльз Діккенс у своєму оповіданні «Різдвяна пісня» написав: «Я завжди чекав цих днів як найкращих у році. Це радісний час – дні милосердя, доброти, всепрощення».
6 січня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко (ТГ) разом з підприємцями Юлією та Сергієм Сонцевими завітали до Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради (ТГ), де разом з керівником закладу Наталією Тисяк привітали з Новим роком, прийдешнім Різдвом Христовим підопічних закладу, побажали їм міцного здоров’я, тепла та довголіття. Родина Сонцевих до свята передала для них фрукти та різдвяні подарунки.
-Новорічні та різдвяні свята – це особливі дні для кожної людини, бо кожен, хто має родину, вдома готується до них особливо, але люди які перебувають у Центрі надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради (ТГ) та подібних установах також чекають певної підтримки, уваги та турботи,- підсумував голова селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко.
Старенькі були раді візиту гостей та щиро дякували за те, що про них не забувають.