23 січня 2022 р о 17:00 у Миколаївському селищному клубі відбудеться концерт ПЕТРА ЧОРНОГО!

Дата: 05.01.2022 16:13

Петро Чорний - заслужений артист України, музикант, співак, популярний шоумен, який гастролює не тільки по Україні, але і далеко за її межами. На сцені українського шоу-бізнесу вже 30 років. Циганського музиканта називають не інакше як "чорним золотом України". Концертна програма артиста - це справжнє Gypsy-шоу з елементами поп-музики, джазу і навіть романсів. Колоритні запальні, а також душевні пісні змусять кинутися в танці і нестримні веселощі. Серед хітів музиканта такі пісні, як: «Игрушка», «Се ля ви», «Белая сирень», «Родители», «Зігрій», «Далю-Даля», «Лети на край» та багато інших. Яскравий неповторний тембр голосу, циганські ритми і запальний характер - невід'ємні складові свята душі, який дарує Петро Чорний під час своїх виступів. Приходьте разом з рідними провести казковий вечір разом з нами 23 січня о 17-00! Бронь та продаж квитків за телефоном: 067 525 37 27 Ірина.