ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО З НОВИМ 2022 РОКОМ

Дата: 31.12.2021 22:21

Новорічні свята – це завжди привід озирнутися назад перед тим, як перегорнути нову сторінку власного життя; життя та долі свого регіону, міста.

Які ж доленосні рядки залишимо ми у літопису Одещини – 2021?

Перш за все, це рекордний врожай за усю історію області – понад п’ять мільйонів тон зернових.

Це – одинадцять інфраструктурних об’єктів, зведених та відремонтованих в рамках Програми Президента України «Велике будівництво»; 12 приймальних відділень в опорних лікарнях, 9 нових та 5 реконструйованих амбулаторій; 14 кисневих станцій. Здійснено ремонт  майже ста  сімдесяти кілометрів державних доріг та  сімдесяти кілометрів доріг місцевого значення.

Наразі розпочалася реалізація Програми Президента України «Велика реставрація» на пам’ятках історії та архітектури – будівлях Одеської філармонії, Музею Західного та східного мистецтва, Національного художнього музею.

Введено в дію нову злітно-посадкову смугу Міжнародного аеропорту «Одеса»; здійснено пуск поромного комплексу Орлівка (Україна) – Ісакча (Румунія); поновлено повноцінний рух на мості через Хаджибейський лиман; стартувала нова модель приміських перевезень європейського зразка – сучасний дизель-потяг «Дунайський експрес».

А ще, 21-ий рік для Одещини – це

1000 додаткових місць у дитячих садочках, здорове харчування для 45 тисяч учнів, 25 нових шкільних автобусів, потужна мережа інклюзивно-ресурсних центрів.

Втілення унікальних культурно-мистецьких проєктів міжнародного рівню та видатні спортивні перемоги наших земляків.

Підбиваючи підсумки року, ми зазвичай  плануємо майбутнє.

Найважливішим у прийдешньому році залишається боротьба із пандемією COVID-19; нові економічні і соціальні ініціативи, спрямовані на стабілізацію життя наших  мешканців, задоволення їх інтересів та потреб.

Наступний рік – ювілейний для Одещини, адже нашій області виповнюється 90 років. І це також підвищує рівень відповідальності.

Реалії сьогодення досить непрості. Та які б політичні, безпекові та економічні умови не склалися в країні, державний механізм повинен працювати без перерви на свята, а влада має забезпечувати усі умови, щоб люди отримували зарплати, пенсії, мали хліб і до хліба.

Дорогі друзі! Попереду – багато спільної роботи. Впевнений: у нас вистачить сил, рішучості  та відповідальності для здійснення всіх задумів і планів.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і злагоди, родинного благополуччя та миру.

І завершити хочу поетичною мудрістю видатної українки Ліни Костенко:

Вже рік старий за обрії пливе.

Уже й Новий стоїть на виднокрузі.

Хай у Новому буде все нове,

Старі – лиш вина, істини і друзі!

Бережіть себе і будьте здорові!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький

Джерело:https://oda.odessa.gov.ua/pryvitannya-golovy-odeskoyi-oblasnoyi-derzhavnoyi-administracziyi-sergiya-gryneveczkogo-z-novym-2022-rokom/