Найважливіше свято Новопетрівки

Дата: 01.01.2022 13:43

День села – це свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав щоб залишитись тут назавжди. Історія деяких сіл Миколаївської громади сягає у сиву давнину  століття. Її творили щирі, добрі, працьовиті селяни і саме любов до маленької Батьківщини не дала їм покинути рідні місця.

Фото без описуФото без опису

Для жителів Новопетрівки день 30 грудня ( в зв`язку з карантинними обмеженнями «Червоною зоною» – повинен відзначатися 14 жовтня) – був ще одним приводом зібратися разом, поспілкуватися, послухати музичні композиції, подивитися на виступи односельчан, порадіти їхнім творчим успіхам. Голова Миколаївської громади Віктор Купченко вітаючи присутніх побажав усім щастя та миру, а також відмітив, що святкування Дня села має велику значимість, адже  такі свята єднають усіх жителів села та навколишніх сіл нашої територіальної громади, оскільки усіх пов’язує спільне минуле, сьогодення та майбутнє.

До привітань приєднався староста сіл Новопетрівка, Переселенці, Гвоздівка, Широке Анатолій Фізик.

Після вітальних слів за активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток громади та з нагоди Дня села були вручені грамоти та подяки селищної  ради. Відзначено:депутатів селищної ради Борисевич Олену Петрівну, Дубенко Тетяну Федорівну.

Привітали подарунками з нагоди свята наймолодшого жителя села і найстаршу жительку: Ільїна Владислава Валерійовича, Галкіну Марію Василівну. З 85-річчям Платосюк Галину Іванівну, наймолодшу сімейну пару Граждан Володимира та Олександру, учасників АТО Томака Василя, Бриженюка Валерія, Максименко Івана та Петросяна Олександра.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Подяками селищної ради відзначено директора  товариства «Раліївка» Хачатуряна  Олександра  Володимировича  - за активну громадську діяльність та підтримку в організації культурно-масових заходів та з нагоди святкування  Дня села Новопетрівка , керівника вищезгаданого товариства Олександра Олексійовича Гончарова.  Депутата Березівської  районної ради  Смбатяна А. Г. - за активну громадську діяльність та підтримку в організації культурно-масових заходів та з нагоди святкування  Дня села Новопетрівка.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСвято тривало, продовжувалися нагородження і вітання, а на завершення для новопетрівців та гостей лунала жива естрада  у виконанні Геннадія Руденка.