Снігоприбиральні роботи з подолання наслідків снігової стихії

Дата: 30.12.2021 14:11

29 грудня за дорученням голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка були продовжені снігоприбиральні роботи з подолання наслідків снігової стихії, яка вирувала на території населених пунктів Миколаївської громади в ніч з 27 на 28 грудня.

Було задіяно 4 одиниці техніки для прибирання снігу в смт Миколаївка, на території Антонюківського, Новопетрівського, Олексіївського, Ульяновського старостинського округів. Зокрема, розчищено вулиці населених пунктів та дороги: Миколаївка – Дружелюбівка - Ставкове, Новопокровка – Ульяновка – Комарашеве - Мар`янівка; від с.Олексіївка до елеватора в Миколаївці; від с. Василівка до с. Чарівне; від Амбарівського повороту до с. Амбарів; Антонюки – Переселенці - Гвоздівка. Роботи тривали від ранку до пізнього вечора.

-Дякую за єдність дій у проведенні робіт з ліквідації наслідків снігової стихії старостам сіл Миколаївської селищної ради (ТГ) Т.В. Іванченко,О.В. Атнашевському, В.В. Янову, А.В.Фізіку, директору КП Миколаївське, депутату селищної ради С.В. Півненку, керівнику ф/г «Моноліт» О.В. Янову, жителю смт Миколаївка Ю.А. Жерновському,- зазначив голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко.