Зимова стихія та подолання її наслідків

Дата: 28.12.2021 19:05

В ніч з 27 на 28 грудня в населених пунктах Миколаївської громади вирувала негода. Нарешті до нас прийшла справжня зима з морозами та снігом. Рясні снігові опади на ранок вівторка принесли чимало радості дітлахам, але ускладнили рух як на дорогах, так і на тротуарах.

28 грудня за дорученням голови Миколаївської селищної ради (ТГ) до проведення робіт з ліквідації наслідків снігової стихії - розчищення вулиць та пішохідних зон в смт Миколаївка, на території Антонюківського, Новопетрівського, Олексіївського старостинського округів було задіяно 4 одиниці техніки для розчистки від снігу.

Цього ж дня рятівники 29 ДПРЧ 8 ДПРЗ ГУ ДСНС в Одеській області надали допомогу вантажівці, яка опинилася в сніговому полоні. 29 грудня за необхідності снігоприбиральні роботи будуть продовжені.