Новорічне свято для дітей пільгових категорій
Дата: 28.12.2021 18:49
Кількість переглядів: 119
27 грудня за ініціативою голови Одеської обласної державної адміністрації С.Р. Гриневецького 15 дітей пільгових категорій з Миколаївської селищної ради та Стрюківської сільської ради взяли участь в обласних заходах, присвячених новорічним святам. Діти відвідали Одеський український театр ,де переглянули казку-мюзикл «Зачарований кощей». Дітей супроводжували начальник служби у справах дітей Миколаївської селищної ради Олексій Ковальський та соціальний педагог Стрюківського ОЗЗСО Юрій Демченко. Учасники заходу отримали багато приємних вражень, гарний передноворічний настрій і приємні подарунки (солодощі).