ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА КОСТЯНТИН ГОЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАКЛЮЧНОМУ В ЦЬОМУ РОЦІ ЗАСІДАННІ ОБЛАСНОЇ ТРИСТОРОННЬОЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ РАДИ

Дата: 28.12.2021 08:39

В Одеської облдержадміністрації проведено заключне у цьому році засідання Одеської обласної тристоронньої соціально-економічної ради з представниками Об`єднання організацій роботодавців, органів виконавчої влади, Федерації профспілок Одеської області.

Під час проведення засідання розглянуто низку пріоритетних питань, які впливають на розвиток області її соціального та економічного благополуччя: заходи щодо недопущення рейдерських захоплень діючих підприємств, дотримання суб’єктами господарювання області законодавства про працю з питань легалізації праці, трудових відносин та термінів виплати заробітної плати.

Заступник голови обласної державної адміністрації Костянтин Гой закцентував увагу учасників наради на здійснені заходів із погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах різних форм власності в області та необхідності продовження спільної роботи між сторонами соціального діалогу.

За результатами конструктивного обговорення затверджено План роботи обласної тристоронньої соціально-економічної ради на 2022 рік з урахуванням проблемних питань регіону. Визначено заходи, рекомендовані до виконання для покращення стану економічного та соціального розвитку області, подальшої взаємодії органів виконавчої влади з представниками роботодавців і профспілок в рамках здійснення сторонами своїх зобов’язань.

Джерело:https://oda.odessa.gov.ua/zastupnyk-golovy-odeskoyi-oda-kostyantyn-goj-vzyav-uchast-u-zaklyuchnomu-v-czomu-roczi-zasidanni-oblasnoyi-trystoronnoyi-soczialno-ekonomichnoyi-rady/