Про те, що хвилює людей

Дата: 25.12.2021 13:45

24 грудня відбулася робоча зустріч голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка з жителями села Амбарів. Участь у ній взяли: староста сіл Антонюки, Романівка, Амбарів Т.В.Іванченко, депутат Миколаївської селищної ради М.І. Балабан, директор КП «Миколаївське» С.В. Півненко, головний бухгалтер КП «Миколаївське» Л.М. Танасійчук.

Основною темою для обговорення стали питання: монетизація пільг на оплату житлово – комунальних послуг, нові тарифи з водопостачання, надання комунальних послуг між жителями с. Амбарів та КП «Миколаївське», встановлення водолічильників у домогосподарствах жителів села, утримання водогону в належному технічному стані.

С.В. Півненко зазначив, що згідно із Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», що вступив у дію ще в серпні 2017 року, всі житлові об’єкти необхідно забезпечити зовнішніми приладами обліку гарячої та холодної води і тепла.

- Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», водопровідні вводи до житлових будівель підлягають обов’язковому оснащенню вузлами комерційного обліку. Встановлення лічильників в домогосподарствах жителів села - зменшить витрати на водопостачання та водовідведення, так як розрахунок за послугу буде нараховуватись відповідно показників засобів обліку – лічильників.,- підкреслив С.В.Півненко.

Голова селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко пояснив амбарівцям основні моменти стосовно компенсації виплат за житлово-комунальні послуги. На завершення зустрічі Віктор Леонідович побажав жителям с. Амбарів щасливого Нового року та веселих Різдвяних свят.