Проєкт «Ноутбук кожному вчителю»
Дата: 24.12.2021 17:42
Кількість переглядів: 119
За національним проєктом «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки України, за рахунок коштів державної субвенції на умовах співфінансування з місцевого бюджету, отримано ноутбуки для педагогічних працівників Миколаївської селищної ради.
Всього отримано 13 ноутбуків з цільовим призначенням :5 штук в Ульяновський заклад загальної середньої освіти, 8 штук в Антонюківський заклад загальної середньої освіти.