Душевні вітання і подарунки зігріли їхні серця
Новорічні та Різдвяні свята люблять не лише діти, а й дорослі. З особливим відчуттям на них чекають також одинокі люди, які перебувають у Центрі надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради.
У кожного з них, що опинилася в будинку для людей похилого віку, своя історія, сумна й непроста. Саме сьогодні вони змогли забути про свої біди і хвороби, і просто раділи передноворічним привітанням і подарункам.
22 грудня голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко (ТГ) разом з керівником фермерського господарства «ОЛЕКСАНДРА» Олександром Кащуком та його дружиною Оленою відвідали Центр надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради (ТГ). Гості та керівник закладу Наталя Тисяк привітали з прийдешнім Новим роком підопічних установи. Родина Кащуків до Новорічних та Різдвяних свят передала для них солодкі гостинці. Гості побажали людям поважного віку міцного здоров’я, багато світлих та радісних днів і гарного новорічного настрою.
-Дуже важливо подібні заходи влаштовувати не лише до свят, адже одинокі люди похилого віку завжди потребують уваги, підтримки та турботи,- зазначив Олександр Кащук.
-Наші громадяни такого статусу повинні постійно відчувати підтримку, тепло і турботу. Ми завжди повинні пам'ятати, що як ми піклуємося про наших рідних і близьких, так завтра наші діти і онуки ставитимуться до нас,- підсумував голова селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко.
Щирі душевні посмішки та вогник радості в очах стареньких свідчили, що вітання і подарунки зігріли їхні серця.