Роботи з ліквідації ямковості на відрізках дороги Романівка-Амбарівський поворот

Дата: 17.12.2021 22:13

За пропозицією голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка15-16 грудня працівники Ф/Г «ОЛЕКСАНДРА» (керівник О.А. Кащук) перейняли естафету у своїх земляків долучившись до доброї справи ,провівши роботи з ліквідації ямковості на відрізках дороги від с. Романівка до Амбарівського повороту протяжністю 5 км.

Щиро дякую від себе особисто та від імені голови селищної ради (ТГ) Віктора Купченка за небайдужість, надану допомогу депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, керівнику Ф/Г «ОЛЕКСАНДРА» О.А. Кащуку, водію навантажувача Ф/Г «ОЛЕКСАНДРА» Миколі Котенку, трактористу – ескаваторщику цього ж господарства Анатолію Скуртолу та усім його працівникам, трактористу - ескаваторщику Леоніду Ігнатову, своїм землякам за проявлену активну громадську позицію, небайдужість та розуміння сьогоднішніх реалій життя, участь у проведеній роботі,- зазначила голова сіл Антонюки, Романівка, Амбарів Т.В. Іванченко.