За перші дві доби роботи для тестувальників пілотного проєкту оформлено понад 500 тис. заявок на виплату. Це непоганий старт.
З 19 грудня кожен вакцинований зможе почати витрачати свою тисячу. А Уряд продовжить працювати над вдосконаленням програми.
З метою підтримки зазначеного проєкту, співробітники обласної державної адміністрації розпочали активно тестувати єПідтримку. Програма працює, рекомендуємо всім долучатися!
Нагадаємо, програма видачі 1 тис. грн вакцинованим стартує 19 грудня та триватиме до кінця 2022 року. Виплати будуть провадити шість українських банків за допомогою сервісу «єПідтримка».
У Мінцифрі уточнили подробиці – https://e-aid.diia.gov.ua/.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/268263203_1371273433330079_5084553936258914156_n-561x1024.jpg)