ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СУДУ

Дата: 15.12.2021 09:40

Шановні працівники судової системи!

Вітаю вас із професійним святом. Від щирого серця хочу висловити свою повагу та вдячність за вашу відповідальну і сумлінну працю.

Сьогодні суддям випала на долю важлива місія – працювати в епоху змін та реформ, затверджувати принципи демократії. І тут головне – розуміння того, що кожне розглянуте вами клопотання впливає на долю людини, наверховенство права громадянина, формування правосуддя майбутнього.

Саме від ваших об’єктивних рішень підвищується рівень поваги та довіри до держави; залежить, якою буде судова система України.

Тож нехай чесність, відповідальність та об’єктивність щодня допомагають вам у роботі. У цей святковий день зичу вам здоров’я та миру.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький

Джерело:https://oda.odessa.gov.ua/vitannya-golovy-odeskoyi-oda-sergiya-gryneveczkogo-z-nagody-dnya-praczivnykiv-sudu/