Конкурс проведено-підсумки 19 грудня

Дата: 14.12.2021 20:40

4 листопада цього року виконавчим комітетом селищної ради було прийнято рішення №159 щодо проведення огляду-конкурсу на кращий під’їзд багатоквартирного будинку та прилеглу прибудинкову територію багатоквартирного будинку в смт Миколаївка. Комісії при проведенні огляду - конкурсу та оцінюванні було рекомендовано враховувати наступні критерії: благоустрій і озеленення прибудинкової території, наявність клумб, газонів і інших насаджень та їх утримання; підтримання порядку та відповідного санітарного стану в під’їздах будинку; естетичний вигляд фасаду будинку, зокрема, вхід в під’їзд; наявність та утримання місць відпочинку, лавок; наявність і стан дворового дитячого та спортивного майданчиків.

Цими днями відповідна комісія здійснила огляд згідно рекомендацій. Переможців огляду-конкурсу буде оголошено та нагороджено під час проведення святкових заходів до Дня селища 19 грудня 2021 року.