Засідання організаційного комітету з відзначення 226-ї річниці Миколаївки
13 грудня під головуванням голови селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до святкування Дня селища Миколаївка, який щорічно відзначається 19 грудня. Інформувала з даного питання завідувач сектору культури відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради А.К. Острікова.
Учасники засідання обговорили організаційне забезпечення підготовки культурно-мистецьких та спортивно-розважальних заходів, нагородження грамотами та подяками, а також визначили місця-локації, де планують їх проводити. Підсумовуючи засідання оргкомітету, голова селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко закликав всіх до активної співпраці та належного відзначення 226-ї річниці селища Миколаївка з дотриманням карантинних норм та обмежень.