Проведено роботи з ліквідації ямковості на відрізках дороги Ульяновка-Миколаївка
5-6 грудня за пропозицією голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка, cтароста сіл Ульяновка, Мар’янівка, Комарашеве, Новопокровка О.В. Атнашевський, разом з місцевими аграріями, жителями Ульяновки, Комарашевого та Мар’янівки провели роботи з ліквідації ямковості на відрізках дороги Ульяновка – Миколаївка.
Участь у роботах взяли 35 осіб та 7 одиниць техніки, яку у допомогу надали місцеві сільгоспвиробники.
-Хочу щиро подякувати від себе особисто та від імені голови селищної ради (ТГ) Віктора Купченка за надану допомогу, особливо депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, керівнику ТОВ «Раліївка» О.О. Гончарову, водію навантажувача даного товариства Андрію Танасоглу, своїм землякам-жителям Ульяновки Комарашевого та Мар’янівки за проявлену активну громадську позицію, небайдужість та розуміння сьогоднішніх реалій життя, тісну співпрацю та участь у проведеній роботі,- зазначив cтароста сіл Ульяновка, Мар’янівка, Комарашеве, Новопокровка Олександр Атнашевський.