СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ПРИВІТАВ ОСОБОВИЙ СКЛАД ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН ОДЕСЬКОГО ГАРНІЗОНУ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ

Дата: 07.12.2021 10:24

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький взяв участь в урочистому зібранні особового складу військових частин Одеського гарнізону з нагоди Дня Збройних Сил України, які відбулись в 59-му будинку офіцерів.

Відкриваючи урочистості,  Герой України начальник Одеського гарнізону — командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор Андрій Ковальчук щиро подякував  за службу, відданість Україні та її народу всім представникам сектору безпеки та оборони країни.

«День Збройних Сил України — це насамперед вшанування воїнів, які нині захищають територію країни від ворогів, піклуються про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Саме такі хоробрі військовослужбовці, завдяки незламному духу яких наша країна досі є суверенною незалежною державою, служать у наших з’єднаннях, частинах і підрозділах», – підкреслив у своєму виступі генерал-майор Андрій Ковальчук.

Із ювілеєм Збройних Сил України учасників заходу також привітав Міністр оборони України Олексій Резніков, який перебував з робочою поїздкою на Одещині.

«Хочу щиро привiтати вiйськовослужбовцiв, ветеранiв Одеського гарнiзону з 30-ою рiчницею утворення Збройних сил Украïни! Ми сьогоднi керуємось тими настановами, якi дає нам Президент Украïни, Верховний Головнокомандувач Збройними силами Украïни Володимир Зеленський. Зокрема, в останньому щорiчному посланнi до Верховноï Радi про зовнішнє та внутрiшнє становище, ним чiтко було окреслено ряд завдань, якi треба виконувати спiльно і центральним органам виконавчої влади i мiсцевим, зокрема, мiсцевим державним адміністраціям, i органам мiсцевого самоврядування. I в першу чергу, це забезпечення iнфраструктурних проєктiв, забезпечення житлом, це питання пов’язанi з соцiальним захистом i патрiотичним вихованням. Одещина сьогоднi на передовiй обороноздатностi нашоï держави, i переконаний, що спiльними зусиллями ми зробимо все, щоб захистити незалежну Украïну!» – сказав у своєму вітальному слові голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

За зміцнення обороноздатності держави, заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність присязі та відданість військовій службі та з нагоди 30-ї річниці Збройних сил України Сергій Гриневецький нагородив Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації військовослужбовців командування Військово-морських сил Збройних сил України: начальника групи логістики штабу військової частини А0437, капітана 2 рангу Віталія Спекторука; командира зенітної ракетної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону військової частини А0216, старшого лейтенанта Владислава Мироненка.

Військовослужбовців повітряного командування «Південь» (військова частина А 3880): штаб-сержанта відділу персоналу штабу, головного сержанта Вікторію Городову; начальника відділу персоналу штабу, полковника Ірину Огородник; начальника відділу планування застосування штабу, полковника Василя Шеїна; старшого пожежного пожежної обслуги, старшого солдата Олександра Шкільнюка.

Військовослужбовців військової частини А 4993 Головного військового представництва Міністерства оборони України: начальника частини документального забезпечення, працівника Збройних сил України Тетяну Малигіну; інженера групи контролю якості, працівника Збройних сил України Валентину Трофімову; офіцера організаційно-планової групи, майора Олега Яникова.

Грамотами Одеської ОДА за самовідданість та високий професіоналізм, виявлені в наданні постраждалим медичної допомоги, рятуванні  поранених військовослужбовців, мужність, проявлену під час виконання спеціальних завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил також нагороджено: начальника відділення клініки офтальмології, полковника медичної служби Дмитра Погорілого;  начальника клініки інфекційних захворювань, полковника медичної служби Тетяну Мусієнко; помічника начальника центру з правової роботи – начальника юридичної служби, підполковника юстиції Владислава Пашутова.

Джерело:https://oda.odessa.gov.ua/sergij-gryneveczkyj-pryvitav-osobovyj-sklad-vijskovyh-chastyn-odeskogo-garnizonu-z-dnem-zbrojnyh-syl/