Вітання голови Миколаївської селищної ради В.Л. Купченка з Днем місцевого самоврядування
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати усіх рівнів!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!
Органи місцевого самоврядування забезпечують реальну участь людей у розв’язанні соціальних проблем громадян, налагоджують зв’язки між громадою та органами влади. День місцевого самоврядування — це свято депутатів, посадових осіб органів місцевого самоврядування та усіх громадян, які вболівають за проблеми дбають про розвиток і зростання нашої громади.
Цього святкового дня висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність. Особливі слова подяки – ветеранам місцевого самоврядування, які своєю сумлінною працею зробили значний внесок в його становлення та розвиток. Щиро бажаю — усім, хто працює на благо громади міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань.
Хай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка рідних та близьких людей зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.
Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра, розвитку і благополуччя Миколаївської громади.
Будьте завжди з людьми і любіть нашу громаду!
З повагою, голова Миколаївської селищної ради Віктор КУПЧЕНКО