Проведено роботи з ліквідації ямковості на відрізку дороги Антонюки - Переселенці - Гвоздівка

Дата: 06.12.2021 23:31

6 грудня за пропозицією голови Миколаївської селищної ради (ТГ) Віктора Купченка жителі сіл Антонюки, Переселенці та Гвоздівки взяли активну участь в роботах з ліквідації ямковості на відрізку дороги Антонюки - Переселенці - Гвоздівка, які розпочалися о 9.00 год. Участь роботах взяли 45 чоловік, 19 одиниць техніки, яку у допомогу надали місцеві аграрії. Цілий день чоловіки засипали ями та вибоїни і вже надвечір ,водії змогли відчути результат – автомобілі без коливань проїжджали цими, ще донедавна непроїздними ділянками дороги. На частині дороги ямковість ліквідована, роботи будуть продовжені.

-Дякую кожному учаснику робіт за активну, громадську, життєву позицію та надану допомогу ,а також депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, керівнику ТОВ «Раліївка» О.О. Гончарову, водію навантажувача даного товариства Андрію Танасоглу, механізаторам тракторів-навантажувачів: Віктору Готрі, Сергію Цигольнику, Володимиру Баракелі,трактористу - ескаваторщику Леоніду Ігнатову,-зазначив голова Миколаївської селищної ради (ТГ) Віктор Купченко.