ВІТАННЯ ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ В.Л. КУПЧЕНКА З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2021 10:08

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, ветерани!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України.

Щороку ми вшановуємо всіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та безпеки нашої держави.

Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, забезпечуєте спокій громадян. Ви завжди на варті суверенітету і територіальної цілісності держави.

Висловлюю особливі слова вдячності рідним і близьким, які підтримують найкращих синів і доньок України, що присвятили своє життя військовій службі.

Схилімо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні. Низький уклін вам, благополуччя й довголіття.

Слава Україні!

З повaгою, голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко