Новопетрівка: відкрито центр духовності
3 грудня в Новопетрівці відкрили та освятили новозбудовану капличку. Подія стала чудовим подарунком новопетрівцям. Участь у заході взяли голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко, староста сіл Новопетрівка, Переселенці, Гвоздівка, Широке, А.В. Фізік, депутати селищної ради О.П. Борисевич, О.О. Щербина, громадськість села.
На початку заходу голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко привітав новопетрівців зі знаковою подією, побажав їм добробуту та розквіту села, подякував аграріям, фермерам, одноосібникам та жителям Новопетрівки, які надали фінансову благодійну допомогу на будівництво каплички: нашому земляку Калашнику Василю Івановичу, ПП “СКРАБ” директор Кривенко О.С., ПП “АГРО-СУР” директор Аветісян Р.В., Граждану Леоніду, Андруху Андрію, Андруху Володимиру, Онищенку Г.П., Бранішу Олександру, Кірілову Андрію, Мельніченко Ірині, Борисевичу Петру, Причті Миколі, Тихонюку Анатолію, Фізику Анатолію, Маслянку Сергію, Шуміній Людмилі, Лукашенку Андрію, Лахманюку Миколі, Чорнобаю Юрію, Онуфрію Олександру, Петросяну Сергію, Стрільчуку Миколі, Петровському Дмитру, Колісніченку Руслану, Катричу Дмитру, Платосюк Галині, Кіпер Вірі, Фурман Галині, Івановій Альоні, Базилюку Ігору, Танасогло Андрію, Танасогло Саві, Бреженюку Володимиру, Опрі Григорію, Лукьянчук Галині, Дубенко Тетяні, Гончарову Олексію, Мироновій Катерині, Паюлу Віктору, Вандару Володимиру, Грабовенко Катерині, Попович Надії, Маляренко Надії, Приходьку Володимиру, Кіріловій Зіні, Тихонюку Олексію Чорнобаю Володимиру, а також особам та підприємствам, які надали допомогу матеріалами та послугами: депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, ТОВ “РАЛІЇВКА”, Борисевичу Петру, Причті Миколі, Фізіку Анатолію та 50 % коштів з бюджету Миколаївської селищної ради.
Чин освячення новоспорудженої каплички провів протоієрей Віталій Коренюк.
Підкресливши, що люди споруджують духовні обителі, аби воздати хвалу Богові, помолитись за благополуччя та просити у Всевишнього прощення. Адже саме святиня покликана пробуджувати в людських серцях віру в Бога.
"З нічого зробити щось - це, по суті, як ті чудеса, які робили апостоли під час свого походу. Сьогодні ми теж піднялися на сходинку духовну. Господь чує ваші молитви і віддячує за те, що ви дякуєте йому. Найголовніше – це здоров’я, чого зичу усім вам, вашим рідним і близьким. Миру вам у домівках, миру нашій Україні, добробуту і злагоди!-зазначив протоієрей Віталій.