Вшанували пам`ять жертв голодоморів

Дата: 29.11.2021 09:30

Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме вони повинні винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні трагедії не повторилися. Ніде і ніколи!

Фото без описуФото без опису

27 листопада у Миколаївці у «Сквері Пам’яті» біля пам’ятного знака «Пам’яті невинно убієнних» відбувся мітинг-реквієм до Дня голодоморів.

У заході взяли участь голова селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко, представники трудових колективів, установ, організацій, громадськість.

Фото без описуФото без опису

Поминальну панахиду за загиблими відслужив настоятель Свято-Миколаївського храму Помісної Православної церкви України отець Віктор Дранчук. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять жертв голодоморів, борців за волю України різних часів, героїв Небесної Сотні, бійців-патріотів, які загинули в наш час – неоголошеної війни, що триває на Сході країни, запалили свічки і панахидки і поклали квіти до пам`ятного знака.