СПІЛЬНИЙ БРИФІНГ І-ГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА БОРИСА ВОЛОШЕНКОВА, НАЦПОЛІЦІЇ, ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

Дата: 26.11.2021 19:10

Сьогодні, 26 листопада, в п’ятницю, відбувся спільний брифінг І-го заступника голови Одеської ОДА Бориса Волошенкова, представників Національної поліції та Держпродспоживслужби.

Ключовими темами брифінгу стали підсумки проведення за тиждень щоденних спільних рейдів Національної поліції та Держпродспоживслужби по закладах (магазини, супермаркети, ресторани, торгові центри) на предмет дотримання протиепідемічних норм в Одеському регіоні. Також традиційно обговорили боротьбу з коронавірусною пандемією в умовах «червоної зони»; стан забезпечення киснем закладів охорони здоров’я Одещини та хід вакцинальної кампанії в регіоні.

Деталі – у відео.

Джерело:https://oda.odessa.gov.ua/18830-2/