День, що об’єднав дві знакові події у Новітній історії України
Цього року, 21 листопада, в Україні відзначатимуть восьму річницю початку Революції Гідності – День Гідності та Свободи.
Свято встановлене Указом Президента України № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.
У цей день віддають шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
День Гідності та Свободи - це перш за все можливість показати всьому світу, що Україна спроможна бути справді самостійною і незалежною державою і відстоювати свій суверенітет.
З цієї нагоди на подвір`ї Миколаївського ОЗ ЗСО 19 листопада відбулися заходи.
Участь у них взяли голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко, секретар селищної ради Г.В. Козаченко, старости сіл селищної ради, представники трудових колективів установ та організацій.
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих, які віддали своє життя за європейське майбутнє України та поклали квіти до погруддя Т.Г. Шевченка.