Звернення голови Миколаївської селищної ради В.Л. Купченка з нагоди Дня Гідності та Свободи
Шановні жителі громади!
Сьогодні 21 листопада – День Гідності та Свободи. Це – День вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.
З незламною і нескореною душею український народ постав перед всім світом під час двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності, і, заради майбутнього – відданої самопожертви. Українська нація кров’ю своїх синів та доньок утвердила найвищі людські чесноти Гідність й Свободу.
Щорічно цього дня вся Україна схиляє голови та вшановує світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, що віддали свої життя за справедливість та бажання жити у європейській країні.
Низький уклін бійцям, які захищали і сьогодні захищають територіальну цілісність і суверенітет України.
Вітаю вас з Днем Гідності та Свободи. Бажаю всім здоров’я, щастя, добробуту, сімейної злагоди. Нехай в Україну прийде мир і стабільність, хай ніколи не згасає в наших серцях пам’ять про героїв, які віддали життя за свободу та незалежність рідної землі. Слава Україні! Героям Слава!
Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко