З нагоди Дня працівників сільського господарства

Дата: 18.11.2021 22:16

Сьогодні, 18 листопада, голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко, аграрії Миколаївської громади взяли участь у Всеукраїнському фермерському онлайн - форумі «Актуальні напрями державної підтримки агросектору», приуроченому до Дня працівників сільського господарства, організованому Міністерством аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнським Конгресом Фермерів та Всеукраїнською асоціацією громад.

Фото без описуФото без описуПо завершенню заходу голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко привітав аграріїв з прийдешнім святом - Днем працівників сільського господарства. Віктор Леонідович побажав хліборобам щедрих врожаїв прихильної долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та вручив спільну Грамоту голови Березівської районної державної адміністрації В.В. Лабуша і голови Березівської районної ради В.Л. Мосійчука – за високі результати у виробництві сільськогосподарської продукції, за сумлінне виконання своїх обов`язків, відповідальне ставлення до роботи та з нагоди Дня працівників сільського господарства керівнику фермерського господарства «ОЛЕКСАНДРА» О.А. Кащуку і керівнику приватного підприємства «АГРО-СУР» Р.В. Аветісяну.