Спільними зусиллями підтримувати порядок у спільному домі
18 листопада завгосп адмінбудівлі селищної ради Д.В. Михайленко разом з працівниками комунального підприємства «Миколаївське» А.Дзюбою, В. Стефаненком, В.Омельченком за дорученням голови селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка відремонтували лавки для відпочинку у парковій зоні, що в центрі Миколаївки. Ремонт здійснено за кошти бюджету громади.
На жаль, майже кожного року, невідомі вандали ламають лавки, урни і навіть подекуди викрадають рослини, хотілося б дотримання елементарних норм культури і від жителів та гостей селища. Багато залежить від нашої свідомості, адже часто українці звикли скаржитися, як живемо погано, але в цю ж мить викидають сміття у себе під носом, ламають лавки в парку та крадуть квіти з клумб…
- Кожен житель має берегти сам і не бути байдужим, коли хтось інший нищить чи ламає комунальне майно. Закликаю цінувати спільне майно, що належить громаді. Адже наша громада – це наш спільний дім, де усі ми мріємо про затишок і комфорт,-зазначив голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко.