В ОДЕСІ ЗАПРАЦЮВАВ ВАКЦИНАЛЬНИЙ ТРАМВАЙ

Дата: 11.11.2021 19:28

Відсьогодні до звичних для одеситів місць вакцинації від COVID-19 – центрів масової вакцинації та кабінетів щеплень ЦПМСД – додалася ще одна нова локація, але особлива.

Відтепер щеплення від COVID-19 можна зробити у спеціальному вакцинальному трамваї. Для цього виділено один з нових трамваїв одеської збірки – «Одіссей», що стоїть на Старосінній площі, біля кінцевої зупинки трамваїв та автостанції.

Вакцинація проводиться щодня з 9:00 до 17:00. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.

Щеплення проводять медпрацівники з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог до вакцинації від COVID-19. На разі в трамваї є вакцини Comirnaty/Pfizer, AstraZeneca і CoronaVac, очікується розподіл вакцини Moderna.

Також в Одесі щодня продовжують працювати центри масової вакцинації та кабінети щеплень у всіх ЦПМСД.

Джерело:https://oda.odessa.gov.ua/v-odesi-zapraczyuvav-vakczynalnyj-tramvaj/