Вітання голови Миколаївської селищної ради В.Л. Купченка з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва
Шановні працівники культури селищної ради!
Щорічно 9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди святкування вашого професійного свята. Вам випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві. Ви створюєте людям свято та даруєте радість спілкування, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Без вихідних і свят, але завжди із святом у душі працюєте ви для людей. Пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості завжди були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам'яті. Бажаю вам довголіття і здоров’я, щастя, добробуту та благополуччя в родинах, творчих успіхів і достатку. Хай вас завжди супроводжують хліборобська пісня, творче натхнення, оптимістичний настрій. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!
Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко