Роботи з благоустрою продовжуються
Дата: 08.11.2021 16:03
Кількість переглядів: 156
За дорученням голови Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка продовжуються роботи з благоустрою територій селищної ради. 8 листопада завгосп адмінбудівлі селищної ради Д.В. Михайленко разом з працівниками комунального підприємства «Миколаївське» А.Дзюбою, В. Стефаненком, В.Омельченком впорядкували територію навколо адмінбудівлі селищної ради від опалого листя.