Вітання голови Миколаївської селищної ради В.Л. Купченка з Днем працівника соціальної сфери
Дата: 07.11.2021 14:43
Кількість переглядів: 166
Шановні працівники соціальної сфери селищної ради!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/fe35641a59e7b2bb097a3bde5221d8a6.jpg)
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери.
День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.
Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що наші жителі, які потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними у цей непростий час. Ви приймаєте на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди, прагнете допомогти і підтримати кожного.
Щиро дякую вам за вашу сумлінну працю та бажаю міцного здоров’я, миру та добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів та успіхів у вашій нелегкій роботі.
Голова Миколаївської селищної ради Віктор Купченко