З нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 10:59

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Свято встановлене відповідно до Указу Президента від 20 жовтня 2009 року №836/2009 з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні.З цієї нагоди, в смт Миколаївка біля Меморіалу загиблим воїнам в роки Другої світової війни з дотриманням карантинних норм відбулися заходи.

Фото без описуФото без опису

Участь у них взяли в.о. голови Миколаївської селищної ради (ТГ) Г.В. Козаченко, представники установ, організацій, трудових колективів. Хвилиною мовчання та покладанням квітів учасники скорботного заходу віддали шану пам’яті визволителів, співвітчизників загиблих на окупованій території, у концтаборах, на фашистській каторзі, усіх полеглих у боротьбі за честь і свободу України. Пам’ятаймо тих, хто боровся за нас, тих, хто ціною власного життя здобув перемогу. Вічна пам’ять героям!