Електронний кабінет особи з інвалідністю

Дата: 26.10.2021 09:33

На виконання Порядку забезпечення технiчними та iншими засобами реабiлiтацiї осiб з iнвалiднiстю, дiтей з iнвалiднiстю та iнших окремих категорiй населения i виплати грошової компенсацiї вартостi за самостiйно придбанi технiчнi та iншi засоби реабiлiтацiї, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 5 квiтня 2012 року № 321 (зi змiнами) (далi - Порядок) та Положения про централiзований банк даних з проблем iнвалiдностi, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 16 лютого 2011 року № 121 (зi змiнами), Мiнiстерством соцiальної полiтики України розроблено електронний кабiнет особи з iнвалiднiстю (далi - електронний кабiнет) як один iз iнструментiв для подання документiв особами з iнвалiднiстю, законними представниками дiтей з iнвалiднiстю та iншими окремими категорiями населения (далi - громадяни), зокрема, Фото без описузаяв про взяття на облiк для забезпечення технiчними та iншими засобами реабілітації.

Реєстрацiя особи з iнвалiднiстю в особистому електронному кабiнетi можлива за посиланням https://ek-cbi.msp.gov.ua/.

Створення електронного кабiнету забезпечує:

-доступ громадянам до електронного кабiнету за квалiфiкованим електронним пiдписом (далi - КЕП);

-особам, зареєстрованим в Централiзованому банку даних з проблем iнвалiдностi (далi - ЦБI), можливiсть подачi заяв про потребу в забезпеченнi технiчними та iншими засобами реабілітації (далi - ТЗР) та пакету документiв шляхом заповнення стандартизованих форм, прикрiпленнi сканованих копiй документiв та пiдписання КЕП;

-особам, якi вiдсутнi в ЦБI, можливiсть подачi заяви на первинну реестрацiю в ЦБI із заповненням стандартної форми реестрацiї, прикріпленням сканованих копiй необхiдних документів та підписом документiв КЕП;

- можливiсть надсилання громадянам в електронний кабiнет повiдомлень про результат розгляду заяви про забезпечення ТЗР та пакету документiв;

- доступ до iнтерактивного каталогу ТЗР з розширеними фiльтрами, виробникiв ТЗР, надавачiв соцiальних послуг;

- можливiсть надсилання iнформацiйних повiдомлень з ЦБI на електронну скриньку при виникненнi подiй, про якi необхiдно повiдомити громадян;

- проведения опитування громадян щодо стану забезпечення ТЗР та оцінки якості наданих послуг.

Зазначені можливості електронного кабінету значно полегшують та прискорюють процедуру забезпечення громадян ТЗР.

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ІНВАЛІДІВ

ОДЕСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ