Учні та вихованці закладів освіти Миколаївської громади долучилися до національно-патріотичної акції «Привітання військовослужбовців у зоні проведення операції об`єднаних сил»
Дата: 25.10.2021 16:46
Кількість переглядів: 195
З метою національно-патріотичного виховання учні та вихованці закладів освіти Миколаївської громади долучилися до національно-патріотичної акції «Привітання військовослужбовців у зоні проведення операції об`єднаних сил».
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/1609bcb42ca70ea95f86f0b2302fa3e4.jpg)
Саме, завданням акції є виготовити новорічні ялинкові прикраси та подарувати військовому.У акції прийняли участь учні: Амбарівського ЗЗСО, Олексіївського ЗЗСО, Миколаївського ОЗЗСО, Антонюківського ЗЗСО,Ульяновського ЗЗСО,вихованці: ДНЗ « Сонечко» та КЗ «Центр позашкільної освіти».
Святково прикрашена коробка з ялинковими іграшками буде передана від громади до м.Одеси для подальшої передачі для привітання воїнів.