На Покрову Пресвятої Богородиці василівці відзначили День села

Дата: 15.10.2021 13:07

У золотаву осінню пору, коли в Україні відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисників і захисниць України – село Василівка святкувало ще й свої іменини. Тут живуть гостинні, привітні, працьовиті люди. Бо навіть в організації свята їм погода сприяла цього дня: манило яскраве сонечко, лагідне тепле повітря, заворожуючи осінніми барвами.
Емоційно та святково зустрічали жителі Василівки поважних гостей - голову Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченка, старосту сіл Олексіївка, Василівка, Морозова, Сухий Овраг, Чарівне, Карий, Мала Дворянка В.В. Янова, завідувачку сектору культури відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради А.К. Острікову.
Голові громади В.Л.Купченку урочисто вручили коровай.
Фото без описуФото без описуФото без опису
Віктор Леонідович побажав василівцям оптимізму, добра, впевненості у власних силах, завзяття та наполегливості у вирішенні повсякденних справ, нових перспектив для розвитку села. А вони у Василівки є, адже злагоджено й дружньо тут об’єднались влада, бізнес і громадськість.
За активну життєву позицію, громадську діяльність та з нагоди святкування Дня села Василівка Подякою селищної ради відзначено А.В. Полтарескула, Р.В. Аветісяна, Р.В. Аветісяна, Є.В. Бойка, П.В.Іванова. За особистий вагомий внесок у культурний розвиток територіальної громади та з нагоди святкування Дня села Василівка Подякою селищної ради відзначено В.М. Нечипорюк, С.І. Аркушенко, Т.В. Булай, Л.А. Аркушенко, Р.С. Татарин, В.А. Коваль, Л.О. Захарченко, А.І. Мальовану. Подяки вручив голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л.Купченко.
Фото без описуФото без опису
Фото без описуФото без описуЩирі вітання жителям Василівки прозвучали і від старости сіл Олексіївка, Василівка, Морозова, Сухий Овраг, Чарівне, Карий, Мала Дворянка В.В. Янова.
Історію села розповіли Юліана Тернавська і Олександр Бузенко.
Відзначили вітаннями та подарунками подружню пару Степанових Миколу Миколайовича і Анну Федорівну, які відсвяткували золоте весілля, подружню пару Семенових Василя Володимировича і Тетяну Петрівну, які відсвяткували срібне весілля, подружню пару Аркушенків Анатолія Олександровича та Світлану Іванівну, які відсвяткували порцелянове весілля, найстаршу жительку села Голдову Ганну Степанівну та наймолодшого жителя села Єгора Попескула.
Фото без описуФото без опису
Свої таланти на сцені Василівського сільського клубу продемонстрували: Валентина Нечипорюк та Раїса Татарин, Вікторія Коваль, Світлана Аркушенко і Тетяна Булай, Ала Куріна, Ірина Кудерська, вокальні колективи «Віола», «Любисток», Ульяновського, Василівського, Софіївського клубних закладів.
Фото без описуФото без описуФото без опису
Свято вдалося на славу - це підтверджували і радісний сміх, і дружня атмосфера.
Далі була святкова дискотека.