Щоб малечі дитинство запам`яталося

Дата: 12.10.2021 15:51

Цими днями новенький невеликий дитячий ігровий майданчик встановлено в с. Ульяновка. Відтепер маленькі ульяновці матимуть змогу де гратися та весело проводити дозвілля. Кошти на цю добру справу були виділені згідно програми соціально-економічного розвитку Миколаївської селищної ради на 2021 рік. На VI сесії VIII скликання, депутати Миколаївської селищної ради прийняли рішення про виділення коштів з місцевого бюджету на придбання та встановлення дитячого  майданчика в с. Ульяновка. Придбано такі елементи для дитячого майданчику: горка металева, гойдалка подвійна, карусель, балансир.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

-Сподіваємося, що для маленьких мешканців Ульяновки ця подія стане справжнім святом, адже радість в дитячих очах – це насправді те, заради чого варто жити і працювати, - зазначив голова Миколаївської селищної ради (ТГ) Віктор Купченко.