Спартакіада з футболу "Шкіряний м'яч"

Дата: 12.10.2021 15:35

8 жовтня було проведено спартакіаду з футболу "Шкіряний м'яч" серед учнів закладів загальної середньої освіти, організатори :відділ освіти, культури , молоді та спорту, КЗ "Центр позашкільної освіти" .У проведенні заходу взяли участь команди: Миколаївського ОЗ, вихованці гуртка футбол КЗ «Центр позашкільної освіти», керівник Чумаченко С. Ф.,Олексіївського ЗЗСО, Антонюківського ЗЗСО. Хлопці з запалом віддалися грі з рахунком:Миколаївка - Антонюки 3:2;Миколаївка - Олексіївка 8:1;Олексіївка - Антонюки 0:3.
Перше місце посіла команда Миколаївки та була нагороджена кубком і дипломом. Друге місце посіла команда Антонюків та отримала диплом і третє місце посіла команда Олексіївки вона також була нагороджена дипломом.
Були відмічені найкращі гравці та нагороджені почесними грамотами:найкращий захисник - Кодруль Андрій (Миколаївка),найкращий півзахисник - Ляновський Дмитро (Олексіївка),найкращий нападаючий - Молчанов Сергій (Миколаївка),найкращий воротар - Унку Сергій (Антонюки),кращий гравець - Гелля Євген.