Святкова та радісна атмосфера панувала на Дні села у Переселенцях
Дата: 12.10.2021 08:32
Кількість переглядів: 198
9 жовтня у с. Переселенці панувала святкова та радісна атмосфера – його жителі відзначили День села. Цього дня сюди з’їхалися майже всі, хто тут народився і виріс, у кого тут залишилися батьки та близькі родичі. На урочистості завітали жителі з усього села, поважні гості - голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко, староста сіл Новопетрівка, Переселенці, Гвоздівка, Широке А.В. Фізік, завідувач сектору культури відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради А.К. Острікова.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/65fd4dba9341dbb15fd2d7126ea83fdb.jpg)
Відкрив свято завідуючий Переселенським сільським клубом культури Віктор Палісіка.
Голові Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченку і старості сіл Новопетрівка, Переселенці, Гвоздівка, Широке А.В. Фізіку вручили коровай.
-Щиро бажаю вам успіхів, щоб ваше село не зменшувалося, а розвивалося. Щоб молодь не виїжджала, а залишалася вдома. Міцного здоров’я вам, миру, благополуччя, родинного тепла, достатку і всіх благ, - наголосив у вітальному слові голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко.
Привітав жителів села зі святом і А.В. Фізік. Анатолій Володимирович побажав переселенцям міцного здоров’я, достатку та родинного затишку, а селу – стабільності та розвитку.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/a50d01a8832360f27a87defd879898ca.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/b8ea336148125cd1de424a2938a19d83.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/77ff3cbc6b9f17199d04dc6cff6b0664.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/453773ff2a41f12d3ae2a23f3fd41c54.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04380146/152d208e670a425797b4c6a190953f02.jpg)
Відзначили вітаннями та подарунками найстаршу жительку села Марію Гамандій (93 роки) і наймолодшого жителя Лук`янчука Дмитра, родину Караушів Григорія та Валентину (59 років подружнього життя), наймолодшу сімейну пару Обухову Олександру та Леоніда Готру. Цього дня привітали і дякували землякам, які захищали територіальну цілісність і суверенітет України на Сході нашої держави Олексію Вдовиченку, Григорію Шандранцову, воїну-афганцю Юрію Мунтяну, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС Віктору Борщенку, Олександру Борщенку, Миколі Черненку. Вшанували хвилиною мовчання своїх земляків воїнів-афганців Петра Борщенка та Миколу Нікула і учасника АТО Вадима Рудого. Учасники художньої самодіяльності: учні Переселенського ЗЗСО, О.В Газун, Віктор і Наталя Палісіки, Світлана Мороз, Микола Марченко і Елла Татаріна, Григорій Шандранцов, Ірина Жебріцька, вокальний колектив «Віола», Ульяновського, Новопетрівського, Антонюківського, Переселенського, Гвоздівського клубних закладів селищної ради подарували жителям Переселенців та гостям свята прекрасний концерт.