Святкова та радісна атмосфера панувала на Дні села у Переселенцях

Дата: 12.10.2021 08:32

9 жовтня у с. Переселенці панувала святкова та радісна атмосфера – його жителі відзначили День села. Цього дня сюди з’їхалися майже всі, хто тут народився і виріс, у кого тут залишилися батьки та близькі родичі. На урочистості завітали жителі з усього села, поважні гості - голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко, староста сіл Новопетрівка, Переселенці, Гвоздівка, Широке А.В. Фізік, завідувач сектору культури відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради А.К. Острікова.
Відкрив свято завідуючий Переселенським сільським клубом культури Віктор Палісіка.
Голові Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченку і старості сіл Новопетрівка, Переселенці, Гвоздівка, Широке А.В. Фізіку вручили коровай.
-Щиро бажаю вам успіхів, щоб ваше село не зменшувалося, а розвивалося. Щоб молодь не виїжджала, а залишалася вдома. Міцного здоров’я вам, миру, благополуччя, родинного тепла, достатку і всіх благ, - наголосив у вітальному слові голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко.
Привітав жителів села зі святом і А.В. Фізік. Анатолій Володимирович побажав переселенцям міцного здоров’я, достатку та родинного затишку, а селу – стабільності та розвитку.
Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису
Відзначили вітаннями та подарунками найстаршу жительку села Марію Гамандій (93 роки) і наймолодшого жителя Лук`янчука Дмитра, родину Караушів Григорія та Валентину (59 років подружнього життя), наймолодшу сімейну пару Обухову Олександру та Леоніда Готру. Цього дня привітали і дякували землякам, які захищали територіальну цілісність і суверенітет України на Сході нашої держави Олексію Вдовиченку, Григорію Шандранцову, воїну-афганцю Юрію Мунтяну, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС Віктору Борщенку, Олександру Борщенку, Миколі Черненку. Вшанували хвилиною мовчання своїх земляків воїнів-афганців Петра Борщенка та Миколу Нікула і учасника АТО Вадима Рудого. Учасники художньої самодіяльності: учні Переселенського ЗЗСО, О.В Газун, Віктор і Наталя Палісіки, Світлана Мороз, Микола Марченко і Елла Татаріна, Григорій Шандранцов, Ірина Жебріцька, вокальний колектив «Віола», Ульяновського, Новопетрівського, Антонюківського, Переселенського, Гвоздівського клубних закладів селищної ради подарували жителям Переселенців та гостям свята прекрасний концерт.