ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 11.10.2021 08:50

ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» та АТ «Одесагаз» повідомляють, що побутовий споживач відповідно до п.4 Глави 4 розділу ІХ Кодексу газорозподільних систем, який за умовами договору розподілу природного газу розраховується за лічильником газу, зобов’язаний щомісячно станом на 01 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 05 числа) включно надавати їх оператору газорозподільної мережі у спосіб, визначений договором розподілу природного газу.
Показники приладу обліку газу можна надавати:
- на номери телефонів: Березівська дільниця – (04856)21104; (0485620853; 0503690250; 0503901314; Миколаївська дільниця – (04857)22500; 0503690250;
- через особистий кабінет споживача, діючий на офіційному сайті АТ «Одесагаз»;
- через мобільний додаток та смс-повідомлення на номер 2425.
Після отримання показань приладів обліку, оператор газорозподільної системи подає всі дані на відповідну інформаційну платформу, на якій обліковуються необхідні обсяги газу на наступний місяць. У разі не надання вчасних показань споживачами, оператор газорозподільної системи надає середній розрахунок споживання газу по цих споживачах і тому виникають великі розбіжності у показаннях та платіжках.
У випадку, коли споживач заздалегідь знає, що певний час не користуватиметься послугами газопостачання (планове лікування, відпустка, довготривале відрядження тощо) споживач має письмово сповістити газопостачальну та газорозподільну компанії про цей факт для уникнення в подальшому нарахування за не надані послуги.
Для письмового звернення з врегулювання питань нарахованої заборгованості за невчасне надання показників за спожитий природний газ звертатися за адресами абонентських дільниць:
- м. Березівка, вул. Генерала Плієва, 27б, тел. (04856)2-05-15;
- м. Березівка, вул.Паркова,82;
- смт Миколаївка, вул. Центральна,2а.