З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана

Дата: 03.10.2021 19:26

Щорічно в усьому світі 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, який був проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН. В Україні це свято відзначається з 1991 року. В цей день в Україні також відзначається і День ветерана. Це можливість нагадати всім про людський обов`язок бути турботливими та милосердними до шанованої частини суспільства. З цієї нагоди минулої п`ятниці в Миколаївському будинку культури відбулися святкові заходи щоб віддати свою шану і повагу людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях. Секретар селищної ради Г.В.Козаченко висловила глибоку вдячність представникам Миколаївської громади, які закладали основу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій і духовних багатств, побажала здоров’я та довголіття.Фото без опису До привітань приєднався голова організації ветеранів Миколаївської селищної ради В.Ф. Школенко.Фото без опису Віктор Федорович наголосив, що повага до старших – одна з найголовніших цінностей людської моралі. Бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства, це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, зв’язку та розуміння поколінь. Фото без описуПривітала шанованих учасників заходу та розповіла про особливості надання безоплатної правової допомоги в.о. начальника відділу Миколаївське бюро правової допомоги Л.М. Капустян. Концертна програма викликала дуже теплі та приємні емоції і залишила незабутні враження. Зворушливі виступи вокального колективу Миколаївського ОЗ ЗССО «Любисток», вокального колективу «Віола», Миколи Загороднього, Ірини Кудерської, Ірини Жебріцької, Валентини Алексеєнко, Ірини Белінської, Геннадія Руденка, Дмитра Хапуна, учасників художньої самодіяльності Антонюківського клубного закладу селищної ради, торкнулися до кожного серця учасників заходу.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Привітання шанованих гостей та побажання сил і наснаги, міцного здоров'я на довгі роки, впевненості в завтрашньому дні.