День села Романівка – свято радості і єднання

Дата: 28.09.2021 10:00

День села, є одним з свят, яке об’єднує і гуртує односельців. Для багатьох людей село є особливим рідним краєм, маленькою Батьківщиною.
25 вересня у Романівці відзначили День села. Відкрила свято завідуюча Романівським сільським клубом І.Жебріцька вручивши запашний коровай голові Миколаївської громади В.Л. Купченку.
Фото без описуДалі захід продовжили ведучі Юлія Бондарчук та Ірина Берсан. Жителів Романівки вітали голова Миколаївської селищної ради (ТГ) В.Л. Купченко, староста сіл Антонюки, Романівка, Амбарів Т.В. Іванченко.
Віктор Леонідович та Тетяна Василівна подякували романівцям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. Також побажали селу розвитку та добробуту.
За активну життєву позицію, участь у громадському житті села, заходах Подяками селищної ради відзначено А.І. Борку, І.І.Жебріцьку, В.А. Вашестюк, В.І. Проценка, А.О. Панайот, В.А. Рибалка, В.В. Луцка, Ю.В. Бондарчук.
Фото без описуФото без описуФото без опису
Щирі вітання та подарунки отримали наймолодший житель села Максим Чорап та найстарша жителька села Надія Іванівна Наконечна(85років). Привітали найстарше подружжя Шевченків Лідію Андріївну і Георгія Васильовича, а також наймолодше подружжя Паламарчуків Олександра і Юлію, з 75-річним ювілеєм жительку Романівки Марію Яківну Розмаріцу та 80-річним ювілеєм жительку Романівки Раїсу Миколаївну Балабан.
Фото без описуФото без опису
Музичні вітання прозвучали і для учасників АТО Віктора Розмаріци та Івана Розмаріци. Глядачів свята порадували сольними номерами та виступами вокальні колективи «Віола» та «Гвоздівчанка», Дмитро Хапун, Олег Остапчук, Сергій Маслянко, , Ірина Кудерська, учасники художньої самодіяльності Ульяновського, Переселенського (Віктор і Наталія Палісіки) клубних закладів селищної ради, юні учасники художньої самодіяльності К.Бондарчук, Б.Берсан, К.Чорап, О.Березюк, А.Василюк, М.Василюк.
Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису
Незабутнє народне гуляння, вдалося на славу, тож окрема щира подяка за фінансову допомогу у проведенні свята прозвучала: голові Миколаївської селищної ради В.Л.Купченку, директору Ф/Г «Олександра» А.О.Кащуку, директору ТОВ «РАЛІЇВКА» О.В.Хачатуряну, приватному підприємцю А.І.Борці, жителям села М.М. Бондаруку, Н.Махиненко, С.Жебріцькому, Г.Якімову, О.Королю, О.Проценку, О.Панайоту, В.Рибалко, О.Комарніцькому.
Свято продовжилося частуванням його учасників смачною ухою, козацьким кулішем, запашними пиріжками та солодощами, а далі на всіх чекала святкова дискотека.