Обговорили напрямки профілактичної роботи щодо попередження суїцидальних тенденцій

Дата: 27.09.2021 09:34

За дорученням обласної державної адміністрації щодо вжиття заходів реагування на лист Головного управління Національної поліції в Одеській області про сталу тривожну тенденцію щодо збільшення кількості вчинених мешканцями регіону самогубств, 24 вересня відбувся захід з метою профілактики суїциду серед осіб засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі за участі т.в.о. керівника відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради Євгенії Толстової та начальника Березівського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Олексія Мазарака.

Фото без описуУчасники обговорили чинники та фактори які можуть призвести до суїцидальних намірів у даної категорії осіб. Визначили основні теми просвітницької роботи з даного напрямку: «Формування навичок соціально прийнятної поведінки», «Цінність особистості і сенс життя», «Конфлікти та конструктивне їх вирішення», «Стрес у житті людини. Способи боротьби зі стресом». Самогубство – вічна проблема людства, до якої може бути схильна будь-яка людина у будь-який час. Це надзвичайно складне явище, причини якого включають в себе соціальні, економічні, психологічні, культуральні, релігійні та медичні фактори.